UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 6488583
nr 648 8583
Väggur
Sent 1800-tal, höjd: 108
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 juli 2010
kl 19:54:58
100 kr
300 kr
200 kr
400 kr
400 kr